РУ LV EN יד

          

Search the site

>

No 15.septembra līdz 25.septembrim jau trešo reizi Daugavpilī norisināsies starptautiskais mākslinieku plenērs, veltīts mūsu pasaulsslavenajam novadniekam. Jau trešo reizi 14 mākslinieki - šoreiz no Latvijas, Polijas, Lietuvas, Francijas, Baltkrievijas, Austrijas, Ukrainas meklēs iedvesmu ielās, kuras vēl atceras mazā Marka Rotko soļus.

Blakus radošajam darbam mākslinieki ņems dalību radošajās darbnīcās, ekskursijās pa Daugavpils un Latgales ievērojamākajām vietām. Pēc tradīcijas - plenēra noslēguma izstāde tiks atklāta 25. septembrī – Marka Rotko dzimšanas dienā.

Iepriecina fakts, ka blakus „nopietnajiem” māksliniekiem arī mūsu „Saules skolas” audzēkņi jau otro gadu pēc kārtas piedalās savā plenērā un 25. septembrī arī mūsu mazo mākslinieku plenēra izstāde tiks atklāta mākslas salonā „Māra”, tas nozīmē savdabīgu māksliniecisko tradīciju pārmantošanu nākotnē.

Plenēra noslēgumā katrs no māksliniekiem vienu savu darbu dāvinās pilsētai, tā lieliski papildinot topošā Marka Rotko mākslas centra ekspozīcijas fondus.

Plenēru rīko Daugavpils pilsētas domes kultūras nodaļa un Daugavpils pilsētas domes attīstības departaments sadarbībā ar Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzeju, Daugavpils mākslas vidusskolu „Saules skola” un Daugavpils reģiona mākslinieku apvienību.

________________________________________________2007.10.09.

Daugavpils pilsētas domes Kultūras nodaļa

Miervaldis Brodovs – t. 65476798, miervaldis@daugavpils.lv
 


08 April 2020
14 Nisan 5780


Shabbat time

It's left 2 days.

    Light candles
  • 10 April 18:54
    Shabbat ends
  • 11 April 20:14


01 January 1970
14 Nisan 5780
Erev Pesach

Developed by: KosherDev.com


Sinagoga
Cietokšņa iela 38,
Daugavpils, LV-5400
Latvija

Is it kosher? app for IPhone, Android and many more Is it kosher? web app